KALĖDŲ REZIDENCIJA 2020 ANYKŠČIAI

Labai džiaugiuosi, kad vėl galėjau sugrįžti į Anykščius į taip mielą Kalėdų rezidenciją Istorijų dvarelyje!

Kviečiu sekti ir skaityti mano žinute Facebook paskyroje KALĖDŲ REZIDENCIJA 2020 ANYKŠČIAI.

Virtualūs susitikimai su Kalėdų seneliu Anykščiuose

Kalėdos – viena laukiamiausių ir mėgstamiausių šeimos, o ypatingai vaikų, švenčių. Laikas su šeima, dovanos, šventiniai skanėstai, girliandomis tviskanti eglutė… Kiekvienas Kalėdas įsivaizduoja vis kitaip. Tačiau jeigu reikėtų išrinkti vieną ryškiausią momentą, atnešantį daugiausiai džiaugsmo ir šventinės nuotaikos, tai neabejotinai būtų susitikimas su Kalėdų seneliu! 

Kaledu rezidencija 2020
KALĖDŲ REZIDENCIJA 2020 ANYKŠČIAI

Šiais metais kviečiame virtualiai susitikti su Kalėdų seneliu jo puošnioje Kalėdų rezidencijoje Anykščiuose. Pražiuginkite ir padovanokite kitokią patirtį sau ir savo artimiesiems. O tai padaryti labai paprasta! Rašykite, skambinkite, sekite naujienas Kalėdų rezidencijos puslapyje Facebook paskyroje, o mes rezervuosime Jums patogų laiką. Sukurkime tikras Kalėdas su tikrais stebuklais!

Virtualaus susitikimo metu galėsite aptarti Kalėdų seneliui išsiųstus laiškus, papasakoti apie išsvajotas dovanas bei atliktus gerus darbus, o taip pat paklausti ir sužinoti pačių neįtikėčiausių dalykų. Kiek Kalėdų seneliui metų? Kokiu greičiu jis keliauja su savo elniais Kalėdų naktį? Kokie jo ištikimų pagalbininkų, elnių, vardai? Ir visai nesvarbu, kiek Jums metų, Kalėdų stebuklai prasideda nuo mažų dovanų. O kas gali būti geriau nei dovana-skambutis pačiam tikriausiam Kalėdų seneliui?!

Jums patogų laiką galite rezervuoti asmenine žinute Kalėdų rezidencija Anykščiai Facebook paskyroje arba telefonu +370 633 44 506.

Daugiau informacijos: 

https://www.facebook.com/Kaledu.rezidencija.Anyksciai

KALĖDŲ REZIDENCIJA 2020 ANYKŠČIAI
SVARBU❗📢
Nuo gruodžio 6 dienos Kalėdų rezidencijoje 2020 Anykščiai organizuojami TIK VIRTUALŪS SUSITIKIMAI su Kalėdų seneliu! 🎅
Jums patogų laiką galite rezervuoti:
📱Asmenine žinute facebook Kalėdų rezidencija Anykščiai paskyroje.
☎️Telefonu +370 633 44 506
💶Kaina 1 asm./2 eur
⏰Trukmė – 5 min.

KALĖDŲ REZIDENCIJA 2020 ANYKŠČIAI DARBO LAIKAS

Kalėdų rezidencija 2020 Anykščiai

Kalėdų rezidencijos 2020 darbo laikas.

Gražiausio Kalėdinio žaisliuko konkursas

KALĖDŲ REZIDENCIJA 2020 ANYKŠČIAI

Visi žinome, kad svarbiausias žiemos švenčių akcentas – Kalėdų eglutė!🎄O ją puošti savo mylimais Kalėdų žaisliukais yra tikras malonumas!⭐️ Tad skelbiu „Gražiausio Kalėdinio žaisliuko“ konkursą!🥳 Iki gruodžio 19 dienos FB puslapyje komentaruose lauksiu Jūsų mylimiausių kalėdinių žaisliukų nuotraukų! O daugiausiai PATINKA paspaudimų sulaukusios nuotraukos autoriui padovanosiu virtualų susitikimą su manimi!

Kalėdų senelis laukią Jūsų skambučių

KALĖDŲ REZIDENCIJA 2020 ANYKŠČIAI

MIELIEJI, PASKAMBINKITE MAN! 🎅☎️

Jums patogų laiką galite rezervuoti:
📱Asmenine žinute Kalėdų rezidencija Anykščiai paskyroje.
☎️Telefonu +370 633 44 506
💶Kaina 1 asm./2 eur
⏰Trukmė – 5 min.

Labai laukiu virtualių skambučių su Jumis ir Jūsų mažaisiais! 🎅🏻👨‍👩‍👧‍👦

AČIŪ visiems prisidėjusiems!

KALĖDŲ REZIDENCIJA 2020 ANYKŠČIAI
KALĖDŲ REZIDENCIJA 2020 ANYKŠČIAI

Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie žiemos švenčių paskelbimo Anykščiuose, bei Kalėdų rezidencijos 2020 Anykščiai atidarymo. 

Kalėdų rezidencija 2020 Anykščiai atidaryta!

KALĖDŲ REZIDENCIJA 2020 ANYKŠČIAI
Šeštadienį paskelbėme žiemos švenčių laukimo pradžią, bei atidarėme Kalėdų rezidenciją. ✨🎄
Kalėdinis karavanas skleisdamas šventinę nuotaiką keliavo per miestą, dovanodamas šypsenas kiekvienam sutiktam, kiekvienam jaukiai savo namuose įsitaisiusiam prie kompiuterio ekrano.
Linkiu, kad šios Kalėdos, kaip niekad anksčiau, skleistų viltį bei gėrį. ✨
Na, o aš jau dabar nekantriai laukiu virtualių susitikimų su Jumis.🎅
 

Virtualus Anykščių Kalėdų eglės įžiebimas

Kalėdų rezidencija 2020 Anykščiai

Mielieji, tegul jaukus Kalėdų laukimas prasideda! 🎅🏻🎄 Jau gruodžio 5 d. 18 val. kviečiu visus stebėti tiesioginę transliaciją – Anykščiai paskelbs žiemos švenčių laukimo pradžią!

Skambant šventiniam koncertui, A. Baranausko aikštėje nušvis svarbiausias žiemos švenčių simbolis – eglė, o kartu ir visas miestas.

Saugodami save ir kitus, miesto eglės įžiebimą ir šventinį koncertą, kviečiame stebėti virtualiai.
 

Tiesioginę vaizdo transliaciją galite stebėti oficialioje Kalėdų rezidencija 2020 Anykščiai Facebook paskyroje.

Kalėdų rezidencija 2020 Anykščiai KONKURSAS

Kalėdų rezidencija 2020 Anykščiai
Kalėdos – tai gerų darbų ir dovanų metas! 🎄🎁 Norėtumėte laimėti sau ar savo šeimai kvietimą į virtualų susitikimą su manimi? 🎅 Galiu jus nudžiuginti! Nieko nelaukę čiupkite savo telefonus ir išmeginkite savo laimę. 
Laimėtoją skelbsiu jau gruodžio 5 d.!
Dalyvauti žaidime galite čia: Facebook paskyra

Anykščiai ruošiasi žiemos šventėms

Jau šį savaitgalį Anykščiai pasiners į didžiųjų žiemos švenčių laukimą! O tuo tarpu pažiūrėkime, kaip Anykščiai tam ruošiasi…

Daugiau mano naujienų sekite Facebook paskyroje KALĖDŲ REZIDENCIJA 2020 ANYKŠČIAI

 

ANYKŠČIUOSE KALĖDINĖ NUOTAIKA KELIAUS PER MIESTĄ

Kaledu rezidencija 2020

Dėl paskelbtos ekstremalios situacijos ir karantino sąlygų gruodžio 5 dieną, šeštadienį, vyksiančio Anykščių miesto eglės įžiebimo ir Kalėdų rezidencijos 2020 Anykščiai atidarymo, renginio veiklos bus išskaidytos įvairiose miesto erdvėse ir tiesiogiai transliuojamos internetu. Renginys bus mobilus. Nuo 18 val. per miestą keliaus Kalėdų rezidencijos traukinys. Linksmas ir įvairiausiomis šviesomis spindintis bei šventine muzika skambantis sąstatas judės Anykščių gatvėmis, trumpai stabtelėdamas miesto mikrorajonuose.  Traukiniui sustojus Kalėdų senelis iš tolo sveikins jaukiai namuose laiką leidžiančius anykštėnus, atviroje scenoje koncertuos keliaujantys muzikantai. Pasirodymus papildys šviesos ir lazerių efektai.  Galutinė Kalėdų rezidencijos traukinio maršruto stotelė – A. Baranausko aikštė priešais kultūros centrą. Čia bus įžiebta pagrindinė miesto eglė, įsijungs šventinis miesto papuošimas, bus paskelbtas Kalėdų rezidencijos 2020 Anykščiuose atidarymas. Visa Kalėdų rezidencijos traukinio kelionė bus tiesiogiai transliuojama internetu. Vaizdai iš vietos bus papildomi siužetais iš pernai vykusios Kalėdų rezidencijos atidarymo šventės, filmuotomis istorijomis apie šių metų Kalėdų laukimą Anykščiuose, interviu su anykštėnais.  Kalėdų senelio rezidencija 2020 Anykščiuose veiks Istorijų dvarelyje, Paupio g. 10.

Organizatorių informacija

Iki KALĖDŲ REZIDENCIJOS 2020 ANYKŠČIAI liko 5 dienos!

Mielieji, jau gruodžio 5 d. šeštadienį Anykščiuose įžiebsime Kalėdų eglę ir įsikursiu savo Kalėdų rezidencijoje, Istorijų dvarelyje! 🎅🏻🎄🎉 Daugiau mano naujienų sekite Facebook paskyroje KALĖDŲ REZIDENCIJA 2020 ANYKŠČIAI

Kalėdų rezidencijos 2020 Anykščiai kalėdinis paštas

Kaledu rezidencija 2020

Mielieji, 
Ar jau parašėte man laiškus su pačiais slapčiausiais ir gražiausiais norais? Dar ne?! Siūlau paskubėti!

Jau gruodžio 5 dieną aš įsikursiu Kalėdų rezidencijoje Anykščiuose – Istorijų dvarelyje, Paupio g. 10, kur nekantriai lauksiu ne tik jūsų apsilankymų, bet ir laiškų, bei virtualių skambučių. 

Kalėdos ne už kalnų! ��https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png

Jūsų išsiilgęs,
Kalėdų senelis

Kalėdų rezidencijos 2020 Aykščiai metu – mugė kitaip

Kaledu rezidencija 2020

Sveiki, mano mielieji!

Žinau, kaip visi laukiate Kalėdų rezidencijos 2020 Anykščiai ir Kalėdinės mugės Anykščiuose… Skubu pranešti naujieną – ir šiais metais Jūs turėsite galimybę pasinerti į Kalėdinės mugės šurmulį! Kuo ji bus išskirtinė? Tiesiog ji vadinsis „Kalėdinė mugė kitaip“ ir persikels į virtualią erdvę…

Patikėkite, nors ir kitaip, bet čia rasite viską, ko reikia tam, kad galėtumėte susikurti nepakartojamą šventę sau ar rasti mielą ir originalią dovanėlę savo artimajam. Unikalūs rankų darbo gaminiai, dovanų kuponai, knygos ir dar daugiau staigmenų! O kad Jums būtų lengviau išsirinkti, sekite Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro naujienas apie Kalėdinių dovanų asortimentą. Dovanėlės atkeliaus paštu Jūsų nurodytu adresu arba galėsite atsiimti vietoje. Nepraleiskite progos nustebinti savo artimuosius ir draugus! Daugiau informacijos: https://www.infoanyksciai.lt/kaledine-muge/

Jūsų Kalėdų senelis 

P. S. Nepamirškite – Kalėdų rezidencijos 2020 Anykščiai atidarymas Anykščiuose gruodžio 5 dieną, šeštadienį.

Ar norite sužinoti kaip pasipuoš Anykščiai Kalėdų rezidencijos 2020 laikotarpiu?

Kaledu rezidencija 2020

Anykščiai jau ruošiasi Kalėdiniam laikotarpiui. Aš pats įtemptai stebiu Kalėdų rezidencijoje 2020 Anykščiai, bei miesto centre vykstančius pokyčius ir nekantrauju sužinoti – kuo šiais metais nustebins ar pradžiugins miestą puošiantys specialistai? ✨

„Anykščių miesto puošimo mintis šiam Kalėdų laikui paprasta – viskas, kas arti mūsų. Kas švaru, skaidru, miela, žmogiška, neapsikraunant nereikalingais pompastiškais daiktais, vengiant didybės viruso. Eglė įprasta, puiki, skoninga, kvepianti mišku. Miestas, kaip visada, jaukus, siekiantis kūrybinių atradimų… Tik nuotaika bus kita – bandysime sukurti magišką pojūtį, kad aplankytų vidinė ramybė, kad pajustume save gamtoje ir gamtą savyje. Kad iš naujo atrastume metų rėdą, kad į gamtos turtus ir miestą kaip dramą laike pažiūrėtumėme per pozityvumo paieškas, kiekvienas atlikę emocijų higieną… Visų svarbiausia siekti balanso, sumažinant stresą, paaštrinant protą, padidinant kūrybines galias. Anykščiai šiais metais jus pasitiks intriguodami ramybe, subtiliu gero skonio pajautimu, transliuodami susitelkimo žinią, atkreipdami dėmesį į tai, kad genialu yra tai, kas paprasta. Kviečiame skirti laiką sau ir savo artimiesiems!”, – štai kaip paslaptingai pasiruošimą šventiniam laikotarpiui apibūdino Anykščių rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausioji architektė Daiva Gasiūnienė.

O kaip Anykščiai atrodys pilnai pasipuošę – išvysime jau gruodžio 5 dieną, kai paskelbsime Kalėdų rezidencijos 2020 Anykščiai pradžią ir įžiebsime pagrindinę miesto eglę. 🎄

Linkėdamas visiems geros sveikatos,

Jūsų Kalėdų senelis 🎅

Akimirkos iš praeitų metų Kalėdų rezidencijos

Ar žinai, kiek dienų liko iki šv. Kalėdų? Skaičiuodami dienas iki Kalėdų rezidencijos 2020 Anykščiai atidarymo Istorijų dvarelyje,  prisiminkime praėjusių metų smagias akimirkas.

Daugiau mano naujienų sekite Facebook paskyroje KALĖDŲ REZIDENCIJA 2020 ANYKŠČIAI

 

Geri darbai

Kaledu rezidencija 2020

Artėja gražiausios metų šventės! Kalėdos yra puikus laikas sustoti, o sustojus pamąstyti apie tuos, kurie yra šalia. Skirkime jiems savo dėmesį, dažniau nusišypsokime, dažniau paskambinkime ir paklauskime – kaip laikaisi? Parašykime ir priminkime, kad jų ilgimės.  Pamenu kiekvieną Jūsų pernai duotą pažadą – atlikti gausybę gerų darbų ir tikiu, kad juos visus išpildėte. Tad šiandien apie gėrį… Kartais tokį tylų ir nepastebimą, tačiau labai reikalingą. 

Kviečiu FB paskiroje Kalėdų rezidencija Anykščiai komentaruose pasidalinti savo gerų darbų istorijomis!

Pirmasis Kalėdų senelio laiškas

Kaledu rezidencija 2020

Sveiki, mielieji!

Tikiuosi, kad visi esate sveiki ir dar gerai prisimenate mūsų susitikimus Kalėdų rezidencijoje Anykščiuose. Pasiilgau Jūsų! Labai laukiu akimirkos, kada vėl Jus pamatysiu.  Nors mano dirbtuvėse dabar pats darbymetis – nykštukai pakuoja dovanas ir ruošia roges tolimai kelionei, bet aš radau laisvą minutę ir gurkšnodamas gardžią kakavą rašau Jums šį laišką.

Labai džiaugiuosi, kad vėl galėsiu sugrįžti į Anykščius ir taip man mielą Kalėdų rezidenciją 2020 Anykščiai Istorijų dvarelyje! Išduosiu paslaptį – Anykščiai šiais metais jus  pasitiks ypatinga atmosfera, intriguojančia ramybe ir kūrybiniais atradimais. Įsivaizduojate – mieste bus galima pasijusti lyg paslaptingame gamtos prieglobstyje?!

Laukiu nesulaukiu gruodžio 5 dienos, kada mes garsiai paskelbsime Kalėdų rezidencijos 2020 Anykščiai atidarymą ir įžiebsime miesto pagrindinę eglę! O štai paslapties kaip ir ką Jūs pamatysite per Kalėdų rezidencijos atidarymą dar neatskleisiu. Apie tai pranešiu kitame savo laiške…

Artėja magiškas Šventų Kalėdų laukimo laikas. Aš tikiuosi, kad Jūsų visų sulauksiu  įprastoje vietoje savo rezidencijoje – Istorijų dvarelyje Paupio gatvėje. Esu pasiruošęs priimti Jus šiltai ir jaukiai.

Pamenu kiekvieną Jūsų pernai duotą pažadą atlikti gausybę gerų darbų ir tikiu, kad juos visus išpildėte. Šių metų Kalėdų laukimas kiek kitoks, todėl primenu, kad dabar pats svarbiausias darbas yra saugoti savo ir kitų sveikatą.

Aš, kaip ir jūs, nekantriai laukiu žiemos švenčių, kuomet po kojomis girgžda purus sniegas, languose žiba jaukios švieselės, namai prisipildo meduolių kvapo, o širdyje taip šilta ir ramu  – juk artėja Kalėdos!

Su meile,

Kalėdų senelis