Kalėdų rezidencija 2020 Anykščiai

KALĖDŲ REZIDENCIJA 2020 ANYKŠČIAI

Labai džiaugiuosi, kad vėl galėsiu sugrįžti į Anykščius į taip mielą Kalėdų rezidenciją Istorijų dvarelyje! 

Laukiu nesulaukiu gruodžio 5 dienos, kada mes garsiai paskelbsime Anykščių – Kalėdų rezidencijos atidarymą ir įžiebsime miesto pagrindinę eglę!

Kad laukimas neprailgtų, kviečiu sekti ir skaityti mano žinute Facebook paskyroje. 

Kalėdų rezidencijos paštas

Kalėdų rezidencija 2020 Anykščiai

Mielieji, 
Ar jau parašėte man laiškus su pačiais slapčiausiais ir gražiausiais norais? Dar ne?! Siūlau paskubėti!

Jau gruodžio 5 dieną aš įsikursiu Kalėdų rezidencijoje Anykščiuose – Istorijų dvarelyje, Paupio g. 10, kur nekantriai lauksiu ne tik jūsų apsilankymų, bet ir laiškų, bei virtualių skambučių. 

Kalėdos ne už kalnų! ��https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png

Jūsų išsiilgęs,
Kalėdų senelis

Kalėdų rezidencijos metu – mugė kitaip

Kalėdų rezidencija 2020 Anykščiai

Sveiki, mano mielieji!

Žinau, kaip visi laukiate Kalėdų rezidencijos ir Kalėdinės mugės Anykščiuose… Skubu pranešti naujieną – ir šiais metais Jūs turėsite galimybę pasinerti į Kalėdinės mugės šurmulį! Kuo ji bus išskirtinė? Tiesiog ji vadinsis „Kalėdinė mugė kitaip“ ir persikels į virtualią erdvę…

Patikėkite, nors ir kitaip, bet čia rasite viską, ko reikia tam, kad galėtumėte susikurti nepakartojamą šventę sau ar rasti mielą ir originalią dovanėlę savo artimajam. Unikalūs rankų darbo gaminiai, dovanų kuponai, knygos ir dar daugiau staigmenų! O kad Jums būtų lengviau išsirinkti, sekite Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro naujienas apie Kalėdinių dovanų asortimentą. Dovanėlės atkeliaus paštu Jūsų nurodytu adresu arba galėsite atsiimti vietoje. Nepraleiskite progos nustebinti savo artimuosius ir draugus! Daugiau informacijos: https://www.infoanyksciai.lt/kaledine-muge/

Jūsų Kalėdų senelis 

P. S. Nepamirškite – Kalėdų rezidencijos atidarymas Anykščiuose gruodžio 5 dieną, šeštadienį.

Ar norite sužinoti kaip pasipuoš Anykščiai?

Kalėdų rezidencija 2020 Anykščiai

Anykščiai jau ruošiasi Kalėdiniam laikotarpiui. Aš pats įtemptai stebiu Kalėdų rezidencijoje, bei miesto centre vykstančius pokyčius ir nekantrauju sužinoti – kuo šiais metais nustebins ar pradžiugins miestą puošiantys specialistai? ✨

„Anykščių miesto puošimo mintis šiam Kalėdų laikui paprasta – viskas, kas arti mūsų. Kas švaru, skaidru, miela, žmogiška, neapsikraunant nereikalingais pompastiškais daiktais, vengiant didybės viruso. Eglė įprasta, puiki, skoninga, kvepianti mišku. Miestas, kaip visada, jaukus, siekiantis kūrybinių atradimų… Tik nuotaika bus kita – bandysime sukurti magišką pojūtį, kad aplankytų vidinė ramybė, kad pajustume save gamtoje ir gamtą savyje. Kad iš naujo atrastume metų rėdą, kad į gamtos turtus ir miestą kaip dramą laike pažiūrėtumėme per pozityvumo paieškas, kiekvienas atlikę emocijų higieną… Visų svarbiausia siekti balanso, sumažinant stresą, paaštrinant protą, padidinant kūrybines galias. Anykščiai šiais metais jus pasitiks intriguodami ramybe, subtiliu gero skonio pajautimu, transliuodami susitelkimo žinią, atkreipdami dėmesį į tai, kad genialu yra tai, kas paprasta. Kviečiame skirti laiką sau ir savo artimiesiems!”, – štai kaip paslaptingai pasiruošimą šventiniam laikotarpiui apibūdino Anykščių rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausioji architektė Daiva Gasiūnienė.

O kaip Anykščiai atrodys pilnai pasipuošę – išvysime jau gruodžio 5 dieną, kai paskelbsime Kalėdų rezidencijos pradžią ir įžiebsime pagrindinę miesto eglę. 🎄

Linkėdamas visiems geros sveikatos,

Jūsų Kalėdų senelis 🎅

Akimirkos iš praeitų metų Kalėdų rezidencijos

Ar žinai, kiek dienų liko iki šv. Kalėdų? Skaičiuodami dienas iki Kalėdų rezidencijos atidarymo Istorijų dvarelyje,  prisiminkime praėjusių metų smagias akimirkas!

Geri darbai

Kalėdų rezidencija 2020 Anykščiai

Artėja gražiausios metų šventės! Kalėdos yra puikus laikas sustoti, o sustojus pamąstyti apie tuos, kurie yra šalia. Skirkime jiems savo dėmesį, dažniau nusišypsokime, dažniau paskambinkime ir paklauskime – kaip laikaisi? Parašykime ir priminkime, kad jų ilgimės.  Pamenu kiekvieną Jūsų pernai duotą pažadą – atlikti gausybę gerų darbų ir tikiu, kad juos visus išpildėte. Tad šiandien apie gėrį… Kartais tokį tylų ir nepastebimą, tačiau labai reikalingą. 

Kviečiu FB paskiroje Kalėdų rezidencija Anykščiai komentaruose pasidalinti savo gerų darbų istorijomis!

Pirmasis Kalėdų senelio laiškas

Kalėdų rezidencija 2020 Anykščiai

Sveiki, mielieji!

Tikiuosi, kad visi esate sveiki ir dar gerai prisimenate mūsų susitikimus Kalėdų rezidencijoje Anykščiuose. Pasiilgau Jūsų! Labai laukiu akimirkos, kada vėl Jus pamatysiu.  Nors mano dirbtuvėse dabar pats darbymetis – nykštukai pakuoja dovanas ir ruošia roges tolimai kelionei, bet aš radau laisvą minutę ir gurkšnodamas gardžią kakavą rašau Jums šį laišką.

Labai džiaugiuosi, kad vėl galėsiu sugrįžti į Anykščius ir taip man mielą Kalėdų rezidenciją Istorijų dvarelyje! Išduosiu paslaptį – Anykščiai šiais metais jus  pasitiks ypatinga atmosfera, intriguojančia ramybe ir kūrybiniais atradimais. Įsivaizduojate – mieste bus galima pasijusti lyg paslaptingame gamtos prieglobstyje?!

Laukiu nesulaukiu gruodžio 5 dienos, kada mes garsiai paskelbsime Anykščių – Kalėdų rezidencijos atidarymą ir įžiebsime miesto pagrindinę eglę! O štai paslapties kaip ir ką Jūs pamatysite per Kalėdų rezidencijos atidarymą dar neatskleisiu. Apie tai pranešiu kitame savo laiške…

Artėja magiškas Šventų Kalėdų laukimo laikas. Aš tikiuosi, kad Jūsų visų sulauksiu  įprastoje vietoje savo rezidencijoje – Istorijų dvarelyje Paupio gatvėje. Esu pasiruošęs priimti Jus šiltai ir jaukiai.

Pamenu kiekvieną Jūsų pernai duotą pažadą atlikti gausybę gerų darbų ir tikiu, kad juos visus išpildėte. Šių metų Kalėdų laukimas kiek kitoks, todėl primenu, kad dabar pats svarbiausias darbas yra saugoti savo ir kitų sveikatą.

Aš, kaip ir jūs, nekantriai laukiu žiemos švenčių, kuomet po kojomis girgžda purus sniegas, languose žiba jaukios švieselės, namai prisipildo meduolių kvapo, o širdyje taip šilta ir ramu  – juk artėja Kalėdos!

Su meile,

Kalėdų senelis