You are currently viewing KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS-SEMINARAS ILIUSTRUOTOJAMS!

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS-SEMINARAS ILIUSTRUOTOJAMS!

Pandemija sujaukė daugelį planų. Šios kūrybinės dirbtuvės – ne išimtis. Ilgai svarstėme, ar seniai brandintą mintį šiemet pavyks įgyvendinti. Galiausiai nusprendėme, kad TAIP. Tad laiko spaudžiami, bet labai džiaugdamiesi skelbiame kvietimą teikti paraiškas dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse-seminare „Istorijų pasakojimas vaizdais” („Visual storytelling”). Seminarą organizuoja Vaikų žemė ir Istorijų dvarelis, bendradarbiaudami su International Children’s Bookshop Mundo Azul, Frankfurt Kids (Frankfurto knygų mugės vaikų ir paauglių literatūros skyriumi) ir Portugalijos leidykla Pato Lógico Edições. Seminarą remia Lietuvos kultūros taryba ir Anykščių rajono savivaldybė.

  • Kada: rugpjūčio 12-15 d.
  • Kur: Istorijų dvarelis, Anykščiai

Organizatoriai įsteigė 7 stipendijas dalyviams iš Lietuvos. Stipendijos dengia dalyvavimo mokestį, apgyvendinimą ir maitinimą. Kelionės išlaidas apmoka dalyviai.

Paraiškų laukiame iki liepos 24 d.

▪️Visą informaciją apie seminarą ir paraiškų teikimą rasite čia ⬇️

https://vaikuzeme.lt/proje…/the-arts-by-the-river-project/

❗️Labai svarbu – seminaras vyks TIK anglų kalba, todėl visa informacija teikiama tik šia kalba. Paraiškos taip pat turi būti pateiktos angliškai, nes atranką vykdys tarptautiniai ekspertai.

Lauksime Jūsų prie Šventosios upės! Jei kiltų klausimų, rašykite labas@vaikuzeme.lt arba skambinkite 861626966.https://vaikuzeme.lt/…/the-arts-by-the-river-project/…

Share on facebook
Facebook