You are currently viewing Istorijų dvarelis pelnė du svarbius įvertinimus

Istorijų dvarelis pelnė du svarbius įvertinimus

Su džiaugsmu norime Jums pranešti – tik šių metų gegužės mėnesį duris atvėręs Istorijų dvarelis jau pelnė du svarbius įvertinimus!

Tik šių metų gegužės mėnesį duris atvėręs Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos filialas Istorijų dvarelis jau pelno apdovanojimus šalies nacionaliniuose konkursuose bei projektuose.

Šią vasarą kampanijos „Rink(is) kultūrą“ metu vienu iš įdomiausių kultūros objektų šalies moksleiviai išrinko Istorijų dvarelį, kuris pateko į Lietuvos lankomiausių vietų trejetuką. Anot kampanijos „Rink(is) kultūrą“ organizatorių, įdomiausi šalies kultūros objektai yra tie, kuriuos galima „pačiupinėti“ – ne tik apžiūrėti eksponatus, bet ir aktyviai įsitraukti į įvairias veiklas. Būtent toks yra ir Istorijų dvarelis – „įjungiantis“ vaizduotę, leidžiantis patirti aplinką visais pojūčiais ir  taip skleistis kiekvieno kūrybiškumui.

Vizualią Istorijų dvarelio ekspozicijos išvaizdą įvertino užsienio dizaino teoretikų ir ekspertų komisija. Lietuvos Dizaino forumo iniciatyva paskelbtame nacionaliniame konkurse, skirtame atrasti ir pažymėti geriausią dizainą Lietuvoje, solidžios komisijos sprendimu Istorijų dvarelio ekspozicija pelnė antrąją vietą Paslaugų ir socialinio dizaino kategorijoje.

Vaikams ir paaugliams skirta edukacijų erdvė Istorijų dvarelis įsikūręs vaizdingoje Šventosios upės pakrantėje, rekonstruotame ir naujai atgimusiame kultūros paveldo pastate – Okuličiūtės dvarelyje. Moderni Istorijų dvarelio ekspozicija kviečia interaktyviai praleisti laiką, kuria įtraukiančias  edukacijas ir veiklas. Šiais metais gruodžio mėnesį Istorijų dvarelyje įsikurs Kalėdų senelio rezidencija.

Anykščių r. savivaldybės informacija

 
Share on facebook
Facebook