You are currently viewing „Istorijų dvarelis“ Anykščiuose ruošiasi pirmajam gimtadieniui ir planuoja naujas veiklas

„Istorijų dvarelis“ Anykščiuose ruošiasi pirmajam gimtadieniui ir planuoja naujas veiklas

Viena mylimiausių lankytinų šeimų vietų Anykščiuose „Istorijų̨ dvarelis“ jau šių metų pavasarį švęs savo pirmąjį gimtadienį. Praeitą pavasarį, gegužės 29 dieną, duris atvėręs „Istorijų dvarelis“ sulaukė didelio lankytojų dėmesio, patys smalsiausi spėjo susipažinti su įkvepiančia interaktyvia ekspozicija, išgirsti įspūdingas istorijas ir… viską PALIESTI! Visiems iki šiol sunku patikėti, kad čia galima viską liesti, trepsėti ir net garsiai kalbėti! Tikras vaikų rojus žemėje! O kad ir toliau „Istorijų dvarelis“ stebintų savo mažuosius ir jų tėvelius, sugalvojo aibę įdomiausių veiklų, kurias nekantrauja pristatyti.

Sezono naujienos

Šį sezoną „Istorijų dvarelis“ kvies atrasti naujas edukacines programas ir pasinerti į svajonių darbo paieškas. Galbūt svajoji tapti rašytoju ir sukurti savo istoriją? O gal nori tapti knygos anatomu ir susipažinti su knygos „kūnu“ iš arčiau? Arba laiškininku ar pašto ženklų kolekcionieriumi? O gal tu esi gamtos mylėtojas ir norėtum atskleisti gamtos paslaptis keliaujant Anykščių šilelio takais? Naujai sukurtos interaktyvios ir žaismingos edukacijos kvies nenustoti svajoti ir, svarbiausia, būti tuo, kuo nori.

Istorijų dvarelis

Dar vienas nuostabus sumanymas – vaikų dienos stovyklos! Stovyklos, kurios ragins kurti, ieškoti, sutikti įdomius žmones, mėgautis paprastais atradimais ir buvimu kartu. Apie savitumą, unikalumą ir laisvę kūrybiškumui kalbantis „Istorijų dvarelis“ po savo stogu kviečia ir mokytojus, darželio auklėtojus, kurie ieško originalių idėjų, kaip pristatyti savo mokomuosius dalykus. Literatūra, biologija, istorija, menas – neabejojame, kad čia kiekviena pamoka gali tapti išskirtine ir įtraukiančia vaikų pažinimo kelione. Taip pat visi Lietuvos mokiniai „Istorijų dvarelio“ edukaciją galės pasirinkti ir iš Kultūros paso paslaugų rinkinio.

Tradiciniai renginiai 

Jūsų laukia ne tik naujienos, bet ir gražia tradicija tapę renginiai. Rugpjūčio mėnesį „Istorijų dvarelis“ kartu su „Vaikų žeme“ po atviru dangumi planuoja surengti šeimoms skirtą literatūros, menų ir vasaros pramogų festivalį „Nuotykiai tęsiasi!“. Ir šiais metais nuostabiame Anykščių Dainuvos slėnyje jūsų lauks daug įspūdingų renginių, edukacijų ir kūrybinių dirbtuvių. Kas gali būti nuostabiau už festivalį, kuriame susirenka laimingos šeimos, smalsūs vaikai ir patys kūrybingiausi knygų vaikams autoriai? Jūsų laukia pats gražiausias vasaros nuotykis.

Istorijų dvarelis

Vaikų gimtadieniai, moksleivių šventės, tėvelių popietės su mažaisiais – „Istorijų dvarelyje“ galite įgyvendinti pačias neįtikėčiausias idėjas! Kaip patys dvarelio lankytojai teigia: čia viskas dvelkia estetika ir tvarumu, o kiekviena ekspozicijos detalė pasakoja įdomiausias, vaizduotę žadinančias istorijas. Kviečiame atrasti „Istorijų dvarelį“, susipažinti ir mėgautis atradimais.

Istorijų dvarelis
Istorijų dvarelis
Istorijų dvarelis
Istorijų dvarelis
Share on facebook
Facebook