You are currently viewing Kviečiame į skaitymo pikniką!

Kviečiame į skaitymo pikniką!

Gegužės 15 d. 16 val. biblioteka kviečia Jūsų šeimą į jaukų ir nuotaikingą skaitymo pikniką!

Čia jūsų lauks smagus bendras skaitymas, šarados visai šeimai, žaidimai, pramogos, jauki bičiulystė gamtos apsuptyje.

Atsineškite mėgstamiausią šeimos knygą – pasidalinsime skaitymo džiaugsmu; prigriebkite pledą ar kilimėlį – kad pavyktų patogiai įsitaisyti; pasiimkite mėgstamų užkandžių maloniam laikui kartu – juk valgyti lauke dvigubai skaniau!

Lauksime Jūsų su gera nuotaika ir šypsenomis gegužės 15 d. 16:00 val. bibliotekos terasoje*, Vyskupo skv. 1, Anykščiai.

*Jei lis lietus, piknikausime bibliotekoje!

Parašykite komentarą